Better Exposed Filters (6.0.5) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Advanced options
pt: Definições avançadas

en: Links
pt: Ligações

en: None
pt: Nenhum

en: Number
pt: Número

en: Default
pt: Por defeito

en: Custom
pt: Personalizado

en: Maximum
pt: Máximo

en: Filters
pt: Filtros

en: Hidden
pt: Oculto

en: Slow
pt: Lento

en: Fast
pt: Rápido

en: Animation speed
pt: Velocidade da animação

en: Max
pt: Máximo

en: Minimum
pt: Mínimo

en: About
pt: Sobre

en: Step
pt: Passo

en: Hide submit button
pt: Esconder botão de submeter

en: Uses
pt: Usos

en: Sort options
pt: Opções de ordenação

en: Input required
pt: Entrada obrigatória
