Better Exposed Filters (6.0.6) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Links
cy: Dolenni

en: None
cy: Dim

en: Number
cy: Rhif

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Custom
cy: Addasu

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Min
cy: Isafswm
