Better Exposed Filters (6.0.6) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Links
gu: કડીઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
