Better Exposed Filters (6.0.5) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Links
ar: روابط

en: None
ar: لا شيء

en: Number
ar: رقم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Custom
ar: مخصص

en: Normal
ar: طبيعي

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Filters
ar: المرشحات

en: Hidden
ar: مخفي

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
