Better Exposed Filters (6.0.5) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Links
bg: Връзки

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Filters
bg: Филтри

en: Hidden
bg: Скрит
