Better Exposed Filters (6.0.5) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Links
ja: リンク

en: None
ja: なし

en: Number
ja: 数値

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: ビュー

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Custom
ja: カスタム

en: Normal
ja: ノーマル

en: Maximum
ja: 最大

en: Filters
ja: フィルター

en: Hidden
ja: 非表示

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い

en: Animation speed
ja: アニメーション速度

en: Max
ja: 最大

en: Minimum
ja: 最小

en: About
ja: アバウト

en: Step
ja: ステップ

en: Uses
ja: 機能

en: Min
ja: 最小

en: Input required
ja: 入力必須
