Better Exposed Filters (6.0.5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Normal
ne: साधारण

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Minimum
ne: न्युनतम
