Better Exposed Filters (6.0.5) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Links
te: లంకెలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Normal
te: సాధారణ

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
