Better Exposed Filters (6.0.5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Normal
ur: عمومی

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Minimum
ur: کم از کم
