Better Exposed Filters (8.x-3.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Views
nl: Overzichten

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: More options
nl: Meer opties

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Single on/off checkbox
nl: Enkel aan/uit-keuzevakje

en: About
nl: Over

en: Radio Buttons
nl: Radiobuttons

en: Step
nl: Stap

en: Select All
nl: Selecteer alle

en: Hide submit button
nl: De 'Toepassen'-knop verbergen

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Sort options
nl: Sorteeropties

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Animate
nl: Animeren

en: Autosubmit
nl: Automatisch toepassen

en: Automatically submit the form once an element is changed.
nl: Het formulier automatisch indienen wanneer een element veranderd is.

en: Hide submit button if javascript is enabled.
nl: De 'Toepassen'-knop verbergen wanneer javascript ingeschakeld is.

en: Editing or Creating Views
nl: Bewerken of aanmaken van overzichten

en: Provides advanced options (such as links, checkboxes, or jQueryUI widgets) for exposed Views elements.
nl: Biedt extra opties (zoals links, checkboxen of jQueryUI-widgets) voor getoonde overzichtelementen.

en: Default Views element
nl: Standaard overzichtelement

en: Puts the sort options in a collapsible details element.
nl: Plaatst de sorteeropties in een inklapbaar detail-element.

en: Collapsible details element title
nl: Titel van het inklapbare detail-element

en: Default (Views render element)
nl: Standaard (overzicht render-element)

en: Nested Links
nl: Onderliggende links

en: Puts this filter in a collapsible details element
nl: Plaatst dit filter in een inklapbaar detail-element

en: Provides additional options for exposed form elements.
nl: Biedt extra opties voor getoonde formulierelementen.
