Better Exposed Filters (8.x-3.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Links
ca: Enllaços

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Hidden
ca: Ocult

en: More options
ca: Més opcions

en: Single on/off checkbox
ca: Casella de selecció actiu/inactiu

en: About
ca: Detalls

en: Step
ca: Increment

en: Hide submit button
ca: Amaga botó d'enviament de dades

en: Uses
ca: Usos

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Input required
ca: Entrada de dades obligatòria

en: Autosubmit
ca: Autoenviament

en: Automatically submit the form once an element is changed.
ca: Envia automàticament les dades del formulari un cop l'element hagi canviat.

en: Hide submit button if javascript is enabled.
ca: Amaga botó d'enviament de dades si el javascript està activat.
