Better Exposed Filters (8.x-3.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Single on/off checkbox
bo: ཁ་ཕྱེ་དང་ཁ་རྒྱག་གི་འདེམས་སྒྲོམ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Hide submit button
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་སྐུང་བ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Input required
bo: ནང་འཇུག་དགོས་པ

en: Autosubmit
bo: རང་འགུལ་གྱི་ཡར་སྤྲོད

en: Automatically submit the form once an element is changed.
bo: རེའུ་མིག་གི་ནང་ཚན་ཞིག་འགྱུར་བ་ཡོད་ཚེ་རང་འགུལ་གྱིས་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་པ།

en: Hide submit button if javascript is enabled.
bo: javascript ནུས་ཡོད་བཟོས་ཚེ་ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་སྐུང་བ།
