Better Exposed Filters (8.x-3.0-alpha5) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: About
my: အကြောင်း
