Better Exposed Filters (8.x-3.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Links
oc: Ligams

en: Views
oc: Vistas

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Hidden
oc: Amagat

en: Single on/off checkbox
oc: Casa de marcar on/off unica

en: About
oc: A prepaus

en: Hide submit button
oc: Amagar lo boton de somission

en: Uses
oc: Usatges

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Input required
oc: Valor requesida

en: Autosubmit
oc: Sometre automaticament

en: Automatically submit the form once an element is changed.
oc: Sometre automaticament lo formulari dès qu'un element es modificat.

en: Hide submit button if javascript is enabled.
oc: Amagar lo boton de somission se lo javascript es activat.
