Better Exposed Filters (8.x-4.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Filters
km: តម្រង

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
