Better Exposed Filters (8.x-5.0-beta3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Links
gl: Ligazóns

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Custom
gl: Personalizado

en: Filters
gl: Filtros

en: Hidden
gl: Oculto

en: Slow
gl: Amodo

en: Fast
gl: Rápido

en: About
gl: Información

en: Step
gl: Paso

en: Hide submit button
gl: Ocultar botón de enviar

en: Uses
gl: Usos
