Better Exposed Filters (8.x-5.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Filters
sq: Filtrat

en: About
sq: Informacione
