Better Exposed Filters (8.x-5.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Normal
el: Κανονικό

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Hidden
el: Κρυφό

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
