Better Exposed Filters (8.x-5.1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Animation speed
kn: ಅನಿಮೇಶನ್ ವೇಗ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Select All
kn: ಎಲ್ಲವನ್ನೂ ಅಯ್ಕೆಮಾಡು
