Better Exposed Filters (8.x-5.2) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Links
hu: Hivatkozások

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Custom
hu: Egyéni

en: Normal
hu: Általános

en: Select None
hu: Kijelölés megszüntetése

en: Filters
hu: Szűrők

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Animation speed
hu: Animáció sebessége

en: About
hu: Leírás

en: Step
hu: Lépés

en: Hide submit button
hu: Elküldés gomb elrejtése

en: Uses
hu: Használat

en: Sort options
hu: Rendezési lehetőségek

en: Display inline
hu: Jelenlegi beágyazó

en: Checkboxes/Radio Buttons
hu: Jelölőnégyzetek/választógombok

en: Input required
hu: Bevitel szükséges
