Better Exposed Filters (8.x-5.2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Links
sk: Odkazy

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Custom
sk: Vlastná

en: Normal
sk: Normálny

en: Filters
sk: Filtre

en: Hidden
sk: Skryté

en: About
sk: Informácie o

en: Radio Buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: Step
sk: Krok

en: Uses
sk: Používa

en: Input required
sk: Požadovaný vstup
