Better Exposed Filters (8.x-5.2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Advanced options
vi: Tùy chọn nâng cao

en: Links
vi: Các liên kết

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Normal
vi: Bình thường

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Slow
vi: Chậm

en: Fast
vi: Nhanh

en: Animation speed
vi: Tốc độ hoạt hình

en: About
vi: Giới thiệu

en: Step
vi: Bước

en: Select All
vi: Chọn tất cả

en: Uses
vi: Sử dụng
