Better Social Share (1.1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: More
ar: المزيد

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Custom
ar: مخصص

en: Line
ar: السطر

en: Button
ar: زر

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Print
ar: الطباعة

en: About
ar: حول

en: pixels
ar: بكسلات

en: Entities
ar: الكيانات
