Better Social Share (1.1.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: More
lt: Daugiau

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Email
lt: El. paštas

en: Custom
lt: Savitas

en: Line
lt: Eilutė

en: Button
lt: Mygtukas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Print
lt: Spausdinti

en: About
lt: Apie

en: pixels
lt: pikseliai

en: Button size
lt: Mygtuko dysis
