Better Social Share (1.1.1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Status
uk: Стан

en: More
uk: Ще

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Custom
uk: Власний

en: Line
uk: Рядок

en: Button
uk: Кнопка

en: Share
uk: Спільні файли

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Teams
uk: Команди

en: Print
uk: Друк

en: About
uk: Про модуль

en: Icon size
uk: Розмір піктограм

en: Twitter
uk: Твітер

en: SMS
uk: СМС

en: pixels
uk: пікселів

en: Button size
uk: Розмір кнопки

en: Custom button URL
uk: URL власної кнопки

en: Buffer
uk: Буфер

en: Entities
uk: Сутності

en: Button Style
uk: Стиль кнопки

en: Odnoklassniki
uk: Однокласники

en: Known
uk: Відомо
