Better Social Share (1.1.2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: More
ru: Ещё

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Custom
ru: Собственная

en: Line
ru: Линия

en: Button
ru: Кнопка

en: Share
ru: Поделиться

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Teams
ru: Команды

en: Print
ru: Печать

en: About
ru: Информация

en: Icon size
ru: Размер значка

en: pixels
ru: пикселей

en: Button size
ru: Размер кнопки

en: Buffer
ru: Буфер

en: Entities
ru: Сущности

en: Odnoklassniki
ru: Одноклассники

en: Known
ru: Известный
