Better Wishlist (1.0.0-beta8) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: Revert
ro: Revenire

en: Revisions for %title
ro: Revizii pentru %title

en: Revision
ro: Revizie

en: Changed
ro: Schimbat

en: Revision of %title from %date
ro: Revizia %title de la data %date

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Current revision
ro: Revizie actuală

en: @date by @username
ro: @date de către @username

en: @langname revisions for %title
ro: Revizii în @langname pentru %title
