Bootstrap for Drupal (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Search
hy: Որոնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Up
hy: Վերև

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: New forum topics
hy: Ֆորումի նոր թեմաներ

en: Choose a file
hy: Ընտրեք ֆայլը
