Bootstrap for Drupal (8.x-2.27) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Post
lt: Įrašas

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer
lt: Poraštė

en: Up
lt: Viršun

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Forum
lt: Forumas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Messages
lt: Žinutės

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: New forum topics
lt: Naujos forumo temos

en: Active forum topics
lt: Aktyviausios forumo temos

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
