Bootstrap for Drupal (8.x-2.29) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Search
az: Axtarış

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Last post
az: Son post

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Up
az: Yuxarı

en: Medium
az: Orta

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Tools
az: Alətlər

en: Messages
az: Mesajlar

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: New forum topics
az: Yeni forum mövzuları

en: Active forum topics
az: Aktiv forum mövzuları

en: Book navigation
az: Kitab naviqasiyası

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
