Bootstrap for Drupal (8.x-2.51) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Up
gu: ઉપર

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Tools
gu: સાધનો

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Topics
gu: વિષયો

en: Contact information
gu: સંપર્ક માહિતી

en: New forum topics
gu: નવા સામુદાયિક મુદ્દઓ

en: Page not found
gu: પ્રુષ્ઠ મળ્યું નહિ

en: Active forum topics
gu: સક્રિય ફોરમ વિષયો
