Background rotate (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Normal
te: సాధారణ

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Hour
te: గంట

en: Minute
te: నిమిషం

en: Second
te: క్షణం
