Background rotate (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Save
fa: ذخیره

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Normal
fa: عادی

en: Month
fa: ماه

en: Phone
fa: تلفن

en: Day
fa: روز

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه

en: Second
fa: ثانیه

en: Fixed
fa: ثابت

en: Settings saved.
fa: تنظيمات ذخيره شد

en: Image styles
fa: سبک‌های تصویر
