Background rotate (8.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: None
it: Nessuno

en: Save
it: Salva

en: Files
it: File

en: Normal
it: Normale

en: Month
it: Mese

en: Phone
it: Telefono

en: Week
it: Settimana

en: Day
it: Giorno

en: Repeat
it: Ripeti

en: Hour
it: Ora

en: Minute
it: Minuto

en: Second
it: Secondo

en: Fixed
it: Fisso

en: Top left
it: In alto a sinistra

en: Image styles
it: Stili per le immagini

en: Time interval
it: Intervallo di tempo
