Background rotate (8.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: None
az: Yoxdur

en: Save
az: Saxla

en: Files
az: Fayllar

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Width
az: Eni

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Second
az: Saniyə

en: Fixed
az: Sabit

en: Top left
az: Yuxarı sol
