Background rotate (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Save
sv: Spara

en: Files
sv: Filer

en: Month
sv: Månad

en: Phone
sv: Telefon

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Repeat
sv: Upprepa

en: Hour
sv: Timma

en: Minute
sv: Minut

en: Second
sv: Sekund

en: Fixed
sv: Fast

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Screen
sv: Skärm

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.

en: Image styles
sv: Bildstilar

en: Time interval
sv: Tidsintervall
