Bibliography & Citation (3.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (105 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Version
lt: Versija

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Number
lt: Skaičius

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Types
lt: Tipai

en: Required
lt: Privalomas

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: History
lt: Istorija

en: Section
lt: Sekcija

en: Notes
lt: Pastabos

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Issue
lt: Leidinys

en: Files
lt: Failai

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Scale
lt: Mastelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Merge
lt: Sujungti

en: Code
lt: Kodas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Table
lt: Lentelė

en: Other
lt: Kiti

en: Role
lt: Rolė

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Case
lt: Užduotis

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: City
lt: Miestas

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Switch
lt: Perjungti

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Session
lt: Sesija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: @type: deleted %title revision %revision.
lt: @type: pašalinta %title versija %revision.

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Report
lt: Ataskaita

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Broadcast
lt: Skleisti

en: Issue Number
lt: Leidimo numeris

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Submission form settings
lt: Turinio kūrimo formų nuostatos

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
lt: Versija iš %revision-date @type %title pašalinta.

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją.

en: Degree
lt: Laipsnis

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Add style
lt: Pridėti stilių

en: Preview before submitting
lt: Peržiūrėti prieš pateikiant

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: - Default -
lt: - Numatytasis -

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: Allowed types: @extensions.
lt: Leidžiami tipai: @extensions.

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.
