Bibliography & Citation (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Number
hy: Թիվ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Book
hy: Գիրք

en: Export
hy: Արտահանել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Role
hy: Դեր

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
