Bibliography & Citation (8.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (78 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Version
az: Versiya

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Types
az: Tiplər

en: Required
az: Tələb olunur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Book
az: kitab

en: Export
az: Eksport

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Keywords
az: Açar söz

en: ID
az: İD

en: Files
az: Fayllar

en: Created
az: Yaradıldı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page
az: Səhifə

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Medium
az: Orta

en: Desc
az: azaldın

en: Recipient
az: Alıcı

en: Table
az: Cədvəl

en: Other
az: Digər

en: Role
az: Rollar

en: Case
az: Seçim

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Map
az: Xəritə

en: Reference
az: Istinad

en: Session
az: Sessiya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Processing
az: Emal edilir

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Editor
az: Redaktor

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Keyword
az: Açar söz

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Indexes
az: İndekslər

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Parent ID
az: Valideyn ID

en: Default style
az: Defolt üslub

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: Abbreviation
az: İxtisar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
