Bible (3.1.0) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Language
lt: Kalba

en: Public
lt: Vieša

en: Action
lt: Veiksmas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Core
lt: Branduolys

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Upload
lt: Įkelti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Code
lt: Kodas

en: Install
lt: Įdiegti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Source
lt: Šaltinis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Importer settings
lt: Importuotojo nuostatos

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Default configuration hash
lt: Numatytosios konfigūracijos maiša
