Bible (3.0.2) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Core
az: Nüvə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Install
az: Yükləmek

en: Source
az: Mənbə

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu

en: Abbreviation
az: İxtisar
