BigCommerce (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Total
lt: Iš viso

en: Details
lt: Išsamiai

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Checkout
lt: Pirkti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
