BigCommerce (8.x-1.4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Month
ne: महिना

en: Details
ne: विस्तृत

en: Day
ne: दिन
