BIOPAMA Protected Areas (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: view
it: mostra

en: Reset
it: Ripristina

en: Country
it: Paese

en: edit
it: modifica

en: Region
it: Regione

en: Teaser
it: Anteprima

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Flag
it: Contrassegno

en: Sort by
it: Ordina per

en: Countries
it: Paesi

en: Source
it: Sorgente

en: Document
it: Documento

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale

en: Thumbnail (100×100)
it: Miniatura (100×100)
