BIOPAMA Protected Areas (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: view
az: görünüş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Country
az: Ölkə

en: edit
az: redaktə et

en: Teaser
az: Tizer

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Source
az: Mənbə

en: Document
az: Sənəd

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Block Region
az: Blok Bölgəsi
