BIOPAMA Protected Areas (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Country
lt: Šalis

en: edit
lt: redaguoti

en: Region
lt: Sritis

en: Teaser
lt: Įžanga

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Source
lt: Šaltinis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)
