BIOPAMA Protected Areas (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: view
nl: weergeven

en: Country
nl: Land

en: edit
nl: bewerken

en: Region
nl: Gebied

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Flag
nl: Vlag

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Countries
nl: Landen

en: Source
nl: Bron

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Block Region
nl: Blok-regio

en: Document Types
nl: Documenttypes

en: Document Type
nl: Documenttype

en: Asc
nl: Oplopend

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total

en: Site header
nl: Site kop

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: Entity browser
nl: Entiteit-browser
