BIOPAMA Protected Areas (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: view
ar: عرض

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Country
ar: الدولة

en: edit
ar: تحرير

en: Region
ar: المنطقة

en: Teaser
ar: موجز

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Countries
ar: الدول

en: Source
ar: المصدر

en: Document
ar: وثيقة

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
