Blazy (3.0.14) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Tag
ar: وسم

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Preview
ar: معاينة

en: Layout
ar: تخطيط

en: Configure
ar: ضبط

en: Custom
ar: مخصّص

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Fields
ar: الحقول

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Attributes
ar: سمات

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Caption
ar: شرح

en: Duplicate
ar: استنساخ

en: No caching
ar: بدون تخزين مؤقّت

en: Offset
ar: الإزاحة

en: No name
ar: لا يوجد اسم

en: Permanent
ar: دائم

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
