Blazy (3.0.2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Configure
ur: ترتیب

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
